EMO boys

3. března 2008 v 21:25 | Carol
Emo boy jsou kluci ktěří mají rádi zvířata , přírodu a lidi a maji moc citlivé srdíčko takže jim muže někdo moc ubližit (tím sem chtěla naznačit že de o pocity ) Emo boy se za své pocity nestydí, davají je najevo ať sou kde sou je jim jedno jestli sou ve škole nebo někde jinde sou to citlivý lidé a myslim si že sou moc milí,hodní a především upřímní !!!Ja osobně nepoznám emo boy škoda :-( určitě bych chtěla aspoň jednoho poznat .
Jak se vyznačují emo boys: obtáhlé trička ,obtáhlé kalhoty malují si černé linky a mají patku ale myslím si že emo styl neni o tom že se necháte ostříhat aby jste měli patku přes jedno oko myslim si že lidi v dnešní době ze sebe dělají pózery a to je špatný měli by sme být taový jací sme a na nic si nehrát a nic nepředstírat !!! Emo boys poslouchají emo hudbu ,mají rádi černou a růžovou barvu .Na barvě vlasů nezáleží ale nejvíce je asi známa černá barva u emo boys .Emo boys mají piercingi na rtu v jazyku v obočí v nosu skoro všude kde se jím to líbí ale neni to podmínkou!!!
Co mi připadá že by němělo být :!!!!!: jak se všude píše že emo boys se podřezávají to mi příde hrozné ,piercingi by nemeli mít uplně všude působí to přeplácaně ,pozeři !!!! ale svět je už takový mi s tím nic neuděláme :-/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Marco...

...Polo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.