Jak zbalit kluka

2. března 2008 v 18:26 | Carol
Děvčata, možná mi nebudete věřit, ale sbalit kluka, není vůbec žádná věda. Nejčastěji se ptáte, co dělat když:

1) Líbí se mi kluk ze třídy, mnohokrát jsem si všimla, že se na mne usmívá, ale chtěla bych ho poznat blíže. Co mám dělat?
2) Potkala jsem strašně krásného kluka, bydlí kousek ode mne. Poraď, jak se s ním mám seznámit?
3) Moje kamarádka mi řekla, že se líbím jednomu klukovi. On se mi taky líbí, jak mu to mám říct?
Troufám si říci, že každá z vás alespoň jedenkrát řešila podobnou situaci. Největším problémem v situaci, kdy vás kluk chce sbalit, je vaše reakce na jeho počínání!
Uvedu vám pro příklad pár situací:
1) Kluk zprvu začíná tím, že se po vás dívá... Je to od něj takový první krok, jak vám naznačit, že jste mu sympatické. A vaše reakce? Na místo toho, abyste jeho pohled opětovaly, uhýbáte a díváte se schválně jinam.
2) Když je kluk malinko odvážnější, vydá se přímo kvám a posadí se vedle vás na lavičku, aby prohodil pár otřepaných frází...Jevaše reakce? Ignorujete ho, jako by byl vzduch... Při tom celou dobu nemyslíte na nic jiného než právě na něj.
3) Někteří kluci zkouší rovnou svůdný úsměv... A vaše reakce? Nasadíte tvář bez výrazu a zájmu...
Uznejte samy, že z takového chování kluk těžko pozná, že vlastně o něj máte zájem! Ruku na srdce slečny, která z vás dělá přesně to, co je výše zmíněné?
Žádná věda! Jen je čas na změnu!
Řekněme si základní tři pravidla, kterých když se budete držet, pomohou vám sbalit vašeho vysněného kluka!
1. Nesmí poznat, že jsi do něj zamilovaná...
Je třeba mít neustále na paměti, že muž - kluk je lovec.
Žádného lovce nebaví lovit obět, o které ví, že ji má předem v hrsti. V tomto směru je potřeba malinko hereckého výkonu:-), protože by ses měla snažit udržet své city na uzdě... Čili projevit trocha zájmu, zároveň však nezájmu. To lovce vyburcuje k lovu a začne Tě uhánět.
Je to taková hra na kočku a na myš... Může to být zábavné a nějakou dobu to trvá. Žádná myška by se neměla nechat chytit hned... Takového úlovku si lovec mnoho neváží, musí ho to stát nějaké úsilí! Není to vůbec snadné, zvlášť když váš rozum je v koncích a srdce bije jako o závod!
Pamatuj si: Máš-li zájem o kluka ostýchavého, musíš mu jakoby unikat, ale zároveň ho postrkovat, aby mu došlo, že se nemusí bát tě uhánět!
2. Musí vědět, že existuješ...
Aby si tě kluk, o kterého máš zájem, všiml, musíš se mu připlétat do cesty...
Ale pozor! Zároveň nesmíš porušit předchozí pravidlo.
To znamená objevovat se a vzápětí mizet, upoutat pozornost a ihned cuknout... Samozřejmě, že vše jako by náhodou, spíš nedopatřením:-)
Rovněž mu nenápadně musíš prozradit, kde tě "když tak" najde - třeba poznámkou utroušenou k někomu jinému, "zapomenutým" notýskem s adresou a telefonem nebo prostě předváděním toho, že tehdy a tehdy býváš pravidelně tam a tam...
3. Neměl by v tobě vidět kamarádku...
Zkus se nechovat tak, že na všechno stačíš, nepotřebuješ žádnou pomoc, jsi vlastně soběstačná... Být taková je sice naprosto skvělé, ale my potřebujeme v klukovi vzbudit pocit že "je úžasný", dokáže všechno a každou dívku ochrání, a to soběstačným chováním v klukovi nevzbudíš...
Je-li to problém, stačí, když se někdy "náhodou" ocitneš v situaci, v níž tě bude moci "zachraňovat". Taktéž můžeš projevit zájem o cokoli, co baví jeho, ale tobě to "náhodou" nepůjde tak dobře jako jemu a budeš potřebovat pomoc a poradit...
Další užitečné rady:
Největší tvou zbraní je úsměv!
Uvědom si, že úsměv, pozitivní oční kontakt a další věci, tě nic nestojí. Nejsi vyzývavá, naléhavá a vlezlá a kluk to ocení, zkusí sebrat svoji odvahu a půjde tě oslovit.
Důležité:
Zapomeň na své komplexy!
Malá, vysoká, příliš hubená, či snad tlustá...
Každému klukovi se líbí něco jiného. Věř, že bude-li o tebe jevit nějaký kluk zájem, líbíš se mu právě taková.
Děvčata, prozradím vám tajemství.
I přesto, že kluci prvotně děvčata vybírají očima, můžete je dostat něčím zcela jiným.
To jak holka vypadá, je v klučicím balení jen první část, potom nastupují části další, které rozhodují, jestli ta holka opravdu za něco stojí. A v té chvíli vám kluk přestane hodnotit postavu, ale přejde do fáze druhé a začne o vás přemýšlet na jiné úrovni, kde váš vzhled už nebude na prvním místě.
A nezapomeňte:
Každá máte svou hrdost! Nikdy se neponižujte, nesnažte se kluka získat za každou cenu, zvlášť, pokud o vás nejeví zájem. Nestojí vám to za to! A pořádně se dívejte okolo sebe, všímejte si, jak se k vám kdo chová. Mnohdy hledáte lásku - kluka, co by vás měl rád, ale jste příliš zaslepené klukem zosobňujícím vašeho idola, že už nevidíte kluka, který vám již delší čas projevuje náklonnost.
TIP: Máte-li tip, který na kluka vždycky zabere, sem s ním, pište, podělte se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Marco...

...Polo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.