Když máš udělat první krok?

2. března 2008 v 18:27 | Carol
1.Nebuď nesmělá-začni se sním bavit

Už celé týdny na svého idola děláš oči,ale krom několika nesmělých úsměvů nebo zamumlání pozdravu jste spolu ještě nikdy nebavili.

Uvědom si že....
on je z toho pravděpodobně stejně nervózní-takže si příště ve třídě sedni vedle něj a začni se sním bavit.
I běžná otázka typu: ,,Hele,rozumíš tomu domácímu úkolu?" může být začátkem rozhovoru..
Jakmile se budeš cítit pevnější v kramflecích,zavolej mu nebo pošli e-mail.Může se to pak dál vyvíjet rychleji a už budete mít něco společného.

2.Dej mu na srozuměnou,že chceš vcí než jen kamarádství...

Už víš,co rád jí,jaké filmy se mu líbí,jak se jmenují jeho rodiče a jakou barvou má vymalovaný pokoj.Je už na čase říct mu o svých citech?

Uvědom si že....
než se podaří,aby se z kamaráda stal tvůj kluk,chce to trochu času a kombinačních schopností.
riskuješ totiž zklamání a trapas,pokud k tobě necítí totéž..Ale i když má stejné pocity,může se bát vyměnit vaše přátelství ta víc-pak musíš udělat první krok ty.Začni jemnými náznaky.Zeptej se,jeslit si myslí,že kamarádi se do sebe mohou zamilovat-zjistíš,co si myslí,a pritom se nemůžeš ztrapnit.Pokud se vyděsí,zůstaň s ním kamarýdka a počkej na další vhodnou přáležitost..:)

3.Pokud si sním chceš dát rande,zkus nějaké jasnější náznaky.
Přejíd od neutrálních dotazů typu:,,Hele,už jsi dělal ten úkol z angličtiny?"k těm přímějším,jako například: ,,A nešel by s o víkendu do kina?"je opravdu těžké.Kdo by měl tedy navrhnout první schůzku?"
Uvědom si že....
Musíš být odvážná a pokusit se zakomponovat pozvání nějak chytře do rozhovoru.On se třeba zmíní o filmu,který by moc rád viděl,tak hned navrhni,že byste mohli jít spolu.
Ale pokud bys raději překousla žížalu,než bys ho pozvala na rande,párkrát jen naznač,že bys nebyla proti.Řekni,že už dlouho chceš zajít na nějaký dobrý koncert,ale nikdo z tvých kamarádů nemůže.Pokud ti na udičku skočí,máš o víkendu vystaráno.Pokud pchopí,nevzdávej to.

4.Navrhni,že útratu za rande zaplatíte napůl.
Ty jsi zvyklá za sebe platit,ale tvůj kamarád trvá na tom,že má vždycky platit chlap.

Uvědom si že....
Si vždycky musíš vzít dost peněz,abys byla schopna zaplatit svou útratu,i když tě na rande pozval on.Pravdědopodobně maká jako šroub,aby si vydělal něco navíc,a tím,že mu navrhneš,že se o útratu podělíte,mu ukážeš,že jsi samostatná a ohleduplná.Jestliže se o útratu nechce dělit,navrhni jiné řešení-on koupí lístky do kina a ty ho pak pozveš na něco dobrého.


5.Máš si říct o pusu na dobrou noc?

Strávili jste spolu báječný večer a ty máš pocit,že by právě teď byla vhodná chvíle na pořádnou pusu na rozloučenoulTvůj nesmělý protějšek ale pozorně studuje své boty a je na rozpacích.
Uvědom si že...
Do toho nusíš jít!Jestliže kouká do země a šoupe nohama,zřejmě přemýšlí,jak na to.je pravda,že některé kluky přílišná aktivita holky na první schůzce může odradit,ale po společně stráveném dni trocha něhy určitě neuškodí a kluk to ocení.Jestli teda chceš políbit,neupejpej se.
6.Jestli bys s ním chtěla mít další rande,řekni mu to!

Chtěla by ses s ním zase vidět,ale zdá se ti,že se nemůžeš angažovat tak brzy po prvním rande.Jak to udělat,aby neměl pocit že ho do něčeho tlačíš?

Uvědom si že....
Dostat se klukovi takzvaně ,,pod kůži" je pořádná dřina.Když chceš postoupit o krůček dál,dá se naštěstí kdykoliv aplikovat jedno jediné správné pravidlo-dělej to,co ti přirozené.Jestli bylo vaše rande super,řekni mu to a zeptej se,kdy se zase uvidíte.A pokud jste si báječně rozumněli,je úplně jedno ,jestli se ho zeptáš pět minut po schůzce nebo za pět dní.Neexistuje správná nebo špatná varianta,věř si a buď svá:)
(hele, tyhle rady sou hroozně jednoduchý, když to tak člověk čte, ale když de zrovna proti mě, tak nejsem schopná ani chodit, natož s ním ještě mluvit, nebo flirtovat xDDD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Marco...

...Polo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.